OSW  Moszczeniczanka

OSW Moszczeniczanka

Moszczeniczanka została zbudowana na początku lat 70-tych ubiegłego stulecia na miejscu dawnej chaty góralskiej. Usytuowana jest u podnóża Tatr, na zboczu Gąsieniców Wierch o wys. 878 m n.p.m., przy zabytkowej ulicy Kościeliskiej z XIX-wieczną zabudową drewnianą.
Widok z naszym okien rozpościera się z jednej strony na urzekającą serca turystów panoramę Tatr z Giewontem w roli głównej, a z drugiej na stok Gubałówki oraz Polanę Szymoszkową, gdzie znajdują się nowoczesne wyciągi dla narciarzy.
Do dyspozycji gości :pokoje z łazienkami, tv, radio , Wi-fi, - zdrowa, regionalna polska kuchnia, bezpłatny parking dla samochodów i autokarów, - boisko do siatkówki, - sucha sauna, - wiata z grillem, plac zabaw dla dzieci, pokój zabaw dla dzieci, sala kominkowa, organizacja imprez, bankietów, spotkań integracyjnych
- zakres cenowy ; nocleg 45-55 zł /od osoby za dobę w zależności od ilości osób, śniadanie - bufet - 15,00 zł , obiadokolacja - 20,00 zł

- adres strony internetowej obiektu ; www.moszczeniczanka.com.pl

Galeria

Data

16 sierpnia 2017

Tagi

Zakopane

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce (dowiedz się więcej)