Hotel Limba***

Hotel Limba***

Hotel Limba*** to nowoczesny odnowiony hotel. Znajduje sie w samym centrum miasta Tvrdošín na głównej drodze o znaczeniu międzynarodowym E59 w kierunku Krakowa. Tvrdošín jest sercem górnej Orawy.

Hotel spełnia standardowe kryteria dla obiektów w 3-gwiazdkowym hotelu dla zakwaterowanych gości. Oferta zakwaterowania, wyżywienia, konferencyjne i sportowo-rekreacyjne usługi na jednym miejscu. Pojemność zakwaterowania jest 79 łóżek w 44 pokojach. Restauracja na 60 osób z możliwością rozszerzenia pojemności do 100 osób. Kawiarnia dla 20 osób. Duża sala konferencyjna dla 100 osób. Sala na 20 osób. Kuchnia o pojemności 350 posiłków dziennie. Sportovo - relaxaczne fitness. Strefa Wifi bezpłatna. Bezpłatne miejsca parkingowe. Organizowanie różnych szkoleń, konferencji oraz różnego rodzaju uroczystości firmowych i rodzinnych (urodziny, wesela, chrzciny, pogrzeby, itp.). Zarządzanie recepcji non-stop.

Zakres cenowy: 1 łóżkowy pokój 32€
                       2 łóżkowy pokój 39€
                       3 łóżkowy pokój 68€
                       4 łóżkowy pokój (Rodzinny apartament) 92€
 
Adres strony internetowej obiektu: www.hotellimbactt.sk

Galeria

Data

14 sierpnia 2017

Tagi

Tvrdošín

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce (dowiedz się więcej)