O nas

Spółka Witowskie Cieplice - Miasteczko Wodne sp. z o.o. została utworzona w sierpniu 2006 r., jako spółka celowa z zamiarem wybudowania kompleksu basenowego o funkcjach rekreacyjnych, zasilanego wodą termalną z ujęcia w Chochołowie (PIG-1) w gminie Czarny Dunajec na Podhalu. Spółka ma obecnie charakter mikrofirmy rodzinnej. W latach 2008-2012 prowadziliśmy multidyscyplinarne prace badawczo rozwojowe, a ich efekty są wdrażane w nowoczesnym kompleksie basenów Chochołowskie Termy.
We wrześniu 2014 roku Spółka Witowskie Cieplice - Miasteczko Wodne sp. z o.o. zmieniła nazwę na Chochołowskie Termy Sp. z o. o. z siedzibą w Chochołowie.

Źródło swojej konkurencyjności upatrujemy w wysokiej jakości obsługi gości kompleksu, innowacjach technologicznych i bardzo dobrym produkcie.

Budowa Chochołowskich Term jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce (dowiedz się więcej)