SYLWESTER 2019/2020 W CHOCHOŁOWSKICH TERMACH !

SYLWESTER 2019/2020 W CHOCHOŁOWSKICH TERMACH !

Start / Aktualności / SYLWESTER 2019/2020 W CHOCHOŁOWSKICH TERMACH !

Impreza sylwestrowa w chochołowskich termach w stylu hollywood plakat

Zastanawiasz się gdzie w tym roku spędzisz Sylwestra? Odpowiedzi są aż trzy !

Poczuj się  jak gwiazda na czerwonym dywanie. Baw się jak Celebryci na wystawnym przyjęciu prosto z Hollywood i wznieś toast szampanem za pomyślny 2020 rok ! Będą Wam towarzyszyć tysiące pozytywnych emocji skąpanych w barwach hollywoodzkich fleszy. Poczuj się wyjątkowo idąc Aleją Gwiazd, zrób sobie zdjęcie na ściance i baw się do białego rana przy wirujących kawałkach podczas najlepszej imprezy sylwestrowej na Podhalu!

 Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! 

Gorący Hollywood na Saunarium, Gala Hollywood w Restauracji Chochołowskiej, a może Termalny Hollywood na basenie ? Wybierz jedną z 3 propozycji i powitaj Nowy Rok w iście Hollywoodzkim Stylu w Chochołowskich Termach! 

 W rolach głównych:
Termalny Hollywood na basenie 

Rozpoczynamy o godzinie 20:00 i bawimy się do 02:00. W programie między innymi występ cover bandu, , wręczenie Oskarów, pokaz burleski, a Nowy Rok powitamy ze spektakularnym laser show ! Niezapomnianych wrażeń muzycznych dostarczy niezastąpione Vivoomuisic Na najmłodszych czekać będą animatorzy oraz dużo atrakcji i dobrej zabawy!

Gorący Hollywood na Saunarium

Zaczynamy o godzinie 21:00 i bawimy się do 02:00. W programie m.in. gwiazdorskie seanse przygotowane przez naszych Saunamistrzów, wręczenie Oskarów, wykwintne menu, filmowe koktajle oraz spektakularny pokaz laserów o północy. Przygotowaliśmy również dla Was intrygującą grę, z Oskarem w roli głównej. `

Gala Hollywood w Restauracji Chochołowskiej 

Otwieramy imprezę czerwonym dywanem i kolorowymi drinkami o godzinie 21:00  i bawimy się do 03:00  W programie między innymi: wręczenie Oskarów, muzyka filmowa, muzyka na żywo, karaoke, aleja gwiazd, małe kino, pokaz laserów, oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek. 

Gwarantujemy dobrą zabawę i mnóstwo niespodzianek dla naszych Gości!!!  Ta noc będzie wyjątkowa i niezapomniana!!! Tu poczujesz się jak prawdziwa gwiazda w Hollywood!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Ceny biletów:

⭐️Termalny Hollywood na basenie
osoba dorosła:
cena regularna 189 zł,
przedsprzedaż 169 zł,
dzieci do 13 r.ż:
cena regularna 89 zł,
przedsprzedaż 79 zł,

⭐️Gorący Hollywood na Saunarium
osoba dorosła:
cena regularna 359 zł,
przedsprzedaż 339 zł,

⭐️Gala Hollywood w Restauracji Chochołowskiej
osoba dorosła:
cena regularna 349 zł,
przedsprzedaż 329 zł,
dzieci do 13 r.ż:
cena regularna 179 zł,
przedsprzedaż 159 zł,
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Do zobaczenia w Chochołowskich Termach !!!
pl_PLPL
en_GBEN sk_SKSK pl_PLPL