Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun

Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun

Start / Baza Noclegowa / Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun

Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun idealny na rodzinny wypad czy szkolenie firmowe

Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun to nowoczesne centrum biznesowe z bogatym zapleczem rekreacyjno-noclegowym.  Znajdą nas Państwo w spokojnej miejscowości Bańska Niżna koło Szaflar, w pobliżu Zakopanego i Białego Dunajca.

To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Organizujemy także konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne oraz przyjęcia okolicznościowe (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze itp.). Na terenie obiektu znajduje się duża sala restauracyjna i kilka sal bankietowych o różnych wystrojach.

Na Gości czeka aż 70 przytulnych pokoi. Wszystkie wyposażone są w telewizory LED, suszarkę do włosów, hotelowe ręczniki, łazienki oraz dostęp do darmowego Wi-Fi. Rozbudowana strefa relaksu ze SPA, trzytorową  kręgielnią, salą gier  i  Centrum Dziecka z nowoczesnym figlorajem gwarantuje niezapomniany wypoczynek.

Dla swoich partnerów biznesowych Borowy Dwór przygotował nowoczesną salę konferencyjną o powierzchni aż 180m2. To przestronne pomieszczenie wyposażono w profesjonalny sprzęt audiowizualny, m.in. projektor multimedialny z ekranem projekcyjnym, system nagłaśniający, mikrofony bezprzewodowe czy flipchart.

Przy obiekcie znajduje się bezpieczny, monitorowany parking. Goście korzystający z noclegów w naszym hotelu bądź innych usług Borowego Dworu – Biznes, Spa & Fun nie płacą dodatkowo za miejsce parkingowe.

Nasz obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. winda, podjazdy dla poruszających się na wózkach, specjalny pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych).

Przygotowaliśmy interesujące pakiety wypoczynkowe na pobyty weekendowe, ferie zimowe i wyjazdy rodzinne. Na Gości czekają również rabaty na pobliskie kompleksy termalne. Zimą zapewniamy zniżki na wyciąg narciarski SkiSuche.

Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun to połączenie nowoczesnych rozwiązań, funkcjonalności i doświadczenia w hotelarstwie. To również kompleksowa usługa o najwyższym standardzie.

Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe:

Borowy Dwór- Biznes, Spa & Fun

ul. Cieplice 1 A, Bańska Niżna

34-424 Szaflary, Poland

Mobile: +48 887 200 221

Office: +48 18 26 37 030

recepcja@borowydwor.pl

Ceper Zakopane Pokoje Gościnne Stanisław WojtanowskiBiały Dunajec Resort & Spa