Cicha Woda III

Cicha Woda III

Start / Baza Noclegowa / Cicha Woda III

Ul. Nowotarska 46

34-500 Zakopane

Dla gości szukających prawdziwego górskiego spokoju, ceniących sobie rodzinną atmosferę i doceniających góralską gościnność, mamy fantastycznie urządzone pokoje w Willi Cicha Woda III.

Nasz obiekt zlokalizowany jest na ul. Nowotarskiej, niespełna 1 kilometr od Krupówek. Wyposażony w pokoje 1,2,3,4 osobowe oraz specjalnymi apartamentami przeznaczonymi dla rodzin z dziećmi jest idealnym miejscem nie tylko na indywidualny czy właśnie rodzinny wypad, ale także na organizację wyjazdu grupowego. Każdy z pokoi posiada łazienkę i telewizor, natomiast przez Willą znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości.

Zapewniamy również możliwość wykupienia całodniowych pysznych posiłków, gotowanych głównie w oparciu o regionalną kuchnię. Przytulna atmosfera, dobra lokalizacja, zaciszna okolica oraz miła i gotowa do pomocy obsługa – jeśli szukacie Państwo takiego noclegu, serdecznie zapraszamy do nas!

W budynku znajduje się restauracja, serwująca potrawy kuchni regionalnej oraz włoskiej. W restauracji jest możliwość zorganizowania przyjęcia, uroczystej kolacji, urodzin czy zabawy tanecznej (do 45 osób) Zapraszamy do wspólnego oglądania transmisji sportowych wyświetlanych na dużym ekranie.

Cennik

Pokój 2 osobowy z łazienką od 50 zł osoba / noc

Pokój 3 osobowy z łazienką od 45 zł osoba / noc

Pokój 3-4 osobowy z łazienką w pokoju, z ubikacją na zewnątrz pokoju od 40 zł osoba / noc

Apartament dla 4/8 osób od 190/269 zł pokój / noc

Pokój 1 osobowy (tylko poza sezonem)od 50 zł osoba / noc

Dostawka w postaci łóżeczka turystycznego dla dziecka do lat 320 zł osoba / noc

www.cichawodazakopane.pl

kontaktcichawoda@gmail.com

Tel. 600 88 20 20

Cicha Woda CentrumDom Cypryda