Czerwone Korale – Natural House

Czerwone Korale – Natural House

Start / Baza Noclegowa / Czerwone Korale – Natural House

Obiekt dla dorosłych

Zapraszamy Państwa do spędzenia czasu w naszym domu położonego w malowniczym Kościelisku. Nasze apartamenty zostały stworzone z myślą o osobach dorosłych pragnących uciec od miejskiego zgiełku, odpocząć na łonie natury, dobrze się wyspać – korzystać z przepięknej aury i atrakcji Kościeliska, Zakopanego i okolic.

Jeden z nielicznych obiektów w Polsce przeznaczonych dla osób dorosłych, aby mogły się w ciszy i spokoju zrelaksować za dnia, wieczorem porozmawiać albo na życzenie wszystkich gości możemy zorganizować dla Państwa zabawę taneczną z cateringiem.

Pragniemy by Goście, którzy nas odwiedzą czuli się u nas swobodnie. Czerwone Korale – Natural House ma to zaoferowania oprócz dobrze wyposażonych pokoi, uroczy salon z dużym kominkiem, w którym można upiec kiełbaski, lub odpocząć z drinkiem przed ekranem TV. Dla Wypoczywających dostępny jest również salon ze sprzętem audio, w którym na życzenie i za zgodą gości można zorganizować wieczorną imprezę.

Jeśli kochasz czytać książki – i chcesz tworzyć z nami ciekawy księgozbiór z przesłaniem dla innych – przywieź z sobą jedną książkę – która będzie stanowić Twoją małą cząstkę w naszym domu.

Zapraszamy serdecznie !!!

Czerwone Korale – Natural House
34-511 Kościelisko, ul. Królewska 43
www.czerwone-korale.eu
noclegi od 120 zł za dobę /osoba

U KasprzyckichWilla Żółta Turnicka