Kazikowa Kuźnia

Kazikowa Kuźnia

Start / Baza Noclegowa / Kazikowa Kuźnia

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszej nowej willi „KAZIKOWA KUŹNIA” w Białce Tatrzańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Kotelnicy Białczańskiej (300m).

Budynek oddany do użytku w 2017 r. – wybudowany z najwyższej jakości lokalnych materiałów, w znacznej części z naturalnego drewna przez co każdy pobyt to niepowtarzalna dawka góralskich doznań.

Goście mają do dyspozycji klimatyzowane apartamenty 2+2 oraz 4+2, każdy z częścią wypoczynkową, łazienką oraz balkonem wychodzącym z każdej strony na malowniczy widok Tatr. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie podawane w klimatycznej sali kominkowej, zimne i gorące napoje, oraz chleb ze smalcem wg. oryginalnej receptury Pana Kazimierza serwowane przez cały dzień.

Dla spokoju rodziców przygotowaliśmy specjalną salę zabaw, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas podczas gdy dorośli oddają się grze w szachy, bilarda, darta czy piłkarzyki.

Do tego bezpłatne WiFi, przechowalnia sprzętu, parking, miejsce do grillowania oraz wiele innych udogodnień dla małych i dużych.

Kazikowa Kuźnia

ul. Środkowa 238, 34-405 Białka Tatrzańska

http://kazikowakuznia.pl/

Pokoje u WietrzykówOsada Chochołów