Kompleks BESKID Spytkowice***

Kompleks BESKID Spytkowice***

Start / Baza Noclegowa / Kompleks BESKID Spytkowice***

Kompleks Beskid położony jest w pięknej górskiej okolicy i oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach z bezpłatnym dostępem do krytego basenu, sauny i jacuzzi. Obiekt oddalony jest od Rabki Zdrój zaledwie 10 km.

Na terenie hotelu znajduje się 31 komfortowych pokoi z 72 miejscami noclegowymi, a w razie potrzeby jest jeszcze 15 dodatkowych miejsc noclegowych.

Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, większość posiada taras z malowniczymi widokami na Babią górę, panoramę Spytkowic lub z widokiem na stok narciarski.

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne zaplecze konferencyjne, pozwalające na organizację różnorodnych szkoleń i spotkań. Dysponujemy salą konferencyjną o powierzchni 77 m2 z widokiem na stok, która pomieści w ustawieniu teatralnym 90 osób z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do sieci oraz pełnym wyposażeniem i zapleczem technicznym.

Dla posiada Salon Urody, gdzie goście mogą zrelaksować się i skorzystać spośród zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

W Kompleksie Beskid istnieje również Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Leczniczej, gdzie udzielane są świadczenia zdrowotne pacjentom w trybie ambulatoryjnym i stacjonarnym.

Przestronna restauracja specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej, gdzie można podziwiać stok narciarski kosztując smacznych dań.

Kompleks Beskid dysponuje własnym stokiem z wyciągiem narciarskim, a na terenie obiektu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego wraz ze szkołą narciarską oraz piękną Karczmą Alpejską na szczycie stoku

Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Zakres cenowy 190-350 zł za pokój standard

http://kompleksbeskid.pl/

Hotel Gobor***Hotel Zawrat***