Limba Grand & Resort

Limba Grand & Resort

Start / Baza Noclegowa / Limba Grand & Resort
Limba Grand & Resort położony jest w Poroninie koło Zakopanego. Ten nowoczesny obiekt (oddany do użytku w 2016 r.) znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy z widokiem na panoramę Tatr. Malownicza sceneria gór i lasów sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek, spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia.
Bliskość szlaków komunikacyjnych powoduje, że Limba Grand & Resort, to także doskonały punkt wypadowy do najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych Tatr i Podhala.
Limba Grand & Resort, to miejsce w którym elegancja nowoczesnych wnętrz łączy się ze stylem góralskim. Dzięki naszej szerokiej ofercie oraz atrakcyjnemu położeniu, każdy znajdzie coś dla siebie.
Limba Grand & Resort, to także świetne miejsce do uprawiania sportów zimowych. W niewielkiej odległości znajdują się wyciągi narciarskie: Murzasichle, Małe Ciche, Rusin Ski oraz stacje Białka Tatrzańska czy nowo otwarta Ski Suche.
Nasz obiekt jest miejscem wspaniałego relaksu: komfortowe pokoje, przestronne  wnętrza, tereny zielone, boiska, miejsca na grilla, a także centrum SPA. Państwa pobyt umilą liczne atrakcje jak np. góralskie imprezy, ogniska, kuligi z pochodniami.
Cena 110 zł za dobę od osoby ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu
Limba Grand & Resort
ul. Kośne Hamry 15c
34-520 Poronin
Kościelisko Residence Apartament #29cSZAROTKA