Magurskie bywanie

Magurskie bywanie

Start / Baza Noclegowa / Magurskie bywanie

Magurskie bywanie to nowo otwarty obiekt, łączący w sobie elementy architektury góralskiej z wygodnymi i gustownie urządzonymi pokojami, w których znajdą Państwo idealne warunki do wymarzonego wypoczynku.

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do rodzin z dziećmi,  które chcą w sposób aktywny spędzić swój wolny czas w ciszy i spokoju, w gospodarstwie agroturystycznym. Dzieci będą miały możliwość zobaczyć na własne oczy pasące się owce, konie, cielaki. Na terenie znajduje się plac zabaw z piaskownicą, huśtawką, trampoliną.

Lokalizacja obiektu w bliskim sąsiedztwie:

stacji narciarskiej Witów Ski – którego łagodne zbocza masywu Magury Witowskiej to wymarzony teren dla narciarzy początkujących i średnio zaawansowanych, gdzie można doskonalić swoje umiejętności.

największych na Podhalu Term Chochołowskich – które przyniosą odprężenie po aktywnie spędzonym dniu.

tatrzańskich dolin Chochołowskiej i Kościeliskiej które sprawiają, że stanowimy idealną bazę wypadową dla miłośników sportów zimowych, pieszych i rowerowych wycieczek.

Promocja dla naszych gości 10% rabatu na  bilety w Termach Chochołowskich!!! 🙂

Gwarantujemy idealny odpoczynek, wśród otaczającej obiekt przyrody,  pobliskiego lasu i rzeki Czarny Dunajec. Z dala od głośnych, zatłoczonych kurortów, w miłej rodzinnej atmosferze.

Oferujemy pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i TV, Internet Wi FI.

Cena noclegu od 35 zł/ os

To jest nowy obiekt, dlatego tez nie posiadamy jeszcze strony internetowej.

Markowy DworekNoclegi u Bachledy