Nosalowy Dwór Resort & Spa

Nosalowy Dwór Resort & Spa

Start / Baza Noclegowa / Nosalowy Dwór Resort & Spa

Nosalowy Dwór Resort & Spa to największy resort na Podhalu i jedna z najbardziej znanych marek hotelowych. Składający się z obiektów o standardzie od 3- 5* kompleks, to idealne miejsce dla najbardziej wymagających Gości i propozycja luksusowego pobytu pod Tatrami.

Resort urzeka architekturą inspirowaną stylem najlepszych alpejskich kurortów, doskonałą lokalizacją i obsługą na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji Gości pozostają liczne restauracje i bary,  pokoje zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw. Goście doceniają znakomitą ofertę Kliniki La Perla Spa, wyśmienitą kuchnię hotelowych restauracji, klimatyczne lobby bary i rozbudowaną strefę wellness .

Nosalowy Dwór Resort & SPA, Zakopane to również największe i najnowocześniejsze na Podhalu centrum konferencyjne z lądowiskiem dla helikopterów oraz nowo otwarty, klimatyczny VIP Business Lounge „Giewont”  z niezapomnianym widokiem na Tatry, położony na dachu 5* hotelu „Rezydencja” przygotowany z myślą o najbardziej wymagających Gościach.  Jeszcze w tym roku otwarte zostanie największe i najnowocześniejsze na Podhalu Centrum Kongresowe „Gerlach” mogące pomieścić do 1200 osób. Sala o wysokości 7m, będzie idealnym miejscem na koncerty, pokazy mody, gale bokserskie, kongresy i inne eventy. Bogata infrastruktura kompleksu, najwyższa jakość usług, doświadczenie i współpraca z najlepszymi partnerami, sprawiają, że Nosalowy Dwór Resort & Spa to miejsce godne polecenia przez cały rok, niezależnie od sezonu.

DANE KONTAKTOWE

Nosalowy Dwór Resort & Spa

Zakopane 34-500

Ul.  Oswalda Balzera 21d

Telefon: +48 18 20 22 400

e-mail: rezerwacja@nosalowy-dwor.eu

http://www.nosalowy-dwor.eu/

OSW MoszczeniczankaOsada Maruszyna