Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy KRAKUS

Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy KRAKUS

Start / Baza Noclegowa / Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy KRAKUS

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Zawoi, do Ośrodka Rehabilitacyjno WypoczynkowegoKRAKUS. Jest to wymarzone miejsce, aby odpocząć w malowniczej, czystej ekologicznie i urokliwej okolicy, położonej u stóp Babiej Góry. OŚRODEK KRAKUS  otoczony jest trzema pasmami górskimi Babiej Góry, Policy i Jałowca a  w jego okolicy przebiega większość pieszych szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych.

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i górskiego potoku daje naszym Gościom możliwość nieskrępowanego relaksu jak  i stanowi doskonała bazę wypadową  do spacerów, pieszych wędrówek  po górach oraz zwiedzania tej części regionu Małopolski. Dopełnieniem udanego wypoczynku jest troskliwa i przyjazna atmosfera, możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych, oraz doskonała kuchnia.

Dysponujemy 105 miejscami noclegowymi w przytulnych pokojach 2,3,4 osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV.

Swoją ofertę w szczególny sposób kierujemy do  Seniorów i osób niepełnosprawnych. Właśnie dla Państwa  przygotowaliśmy  kompleksową ofertę  pakietową ,,WCZASY  ZDROWOTNE,, i ,,TURNUSY REHABILITACYJNE,, w bardzo atrakcyjnej cenie. Obejmuje ona oprócz noclegów i wyżywienia zabiegi rehabilitacyjne i ciekawy program pobytu / min. wycieczkę na baseny termalne w Chochołowie, imprezy integracyjne /

WCZASY ZDROWOTNE                                pakiet 11 dni cena od   690 zł do   850 zł

TURNUSY REHABILITACYJNE                         pakiet 14 dni cena od 1190 zł do 1350 zł

www.zawojakrakus.pl

Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy PARZENICAOśrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy LIMBA