Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy „Borowy”

Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy „Borowy”

Start / Baza Noclegowa / Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy „Borowy”

Ośrodek Wypoczynkowy Borowy w Białym Dunajcu to miejsce, w którym wśród przyrody i okolicznych atrakcji turystycznych wypoczną Państwo w przestronnych pokojach z widokiem na góry.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki, telewizory LED i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Dla kierowców przygotowaliśmy monitorowany, bezpłatny parking. Dzięki dogodnemu dojazdowi, łatwo nas znaleźć. Zaledwie 15 minut samochodem dzieli nas od Zakopanego.

W ramach pobytu oferujemy wyżywienie: smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz dwudaniowe obiadokolacje z deserem i kompotem. Oprócz tego zapewniamy mieszkańcom naszych pokoi darmowy dostęp do kawy i herbaty.

Obok Ośrodka znajduje się wielofunkcyjne boisko sportowe. W zielonym ogrodzie usytuowane jest miejsce na ognisko i grilla. Na dzieci czeka bezpieczny plac zabaw z huśtawami, stół do tenisa, piłkarzyki, cymbergaj itd.

Dysponujemy również salą konferencyjną, dostosowaną do potrzeb szkoleń czy spotkań firmowych. Imprezy integracyjne, organizowane w okolicy miejscowości Szaflary, to gwarancja udanego wyjazdu firmowego. A to jeszcze nie koniec niespodzianek!

W ramach pobytu zapewniamy naszym Gościom atrakcyjne zniżki na pobliskie kompleksy geotermalne. Zimą proponujemy 25% rabatu na wyciąg narciarski Suche.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla seniorów 50+, z której kilkoma rodzajami można zapoznać się na naszej stronie.

Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy „Borowy” Biały Dunajec

ul. Jana Pawła II 35

34-425 Biały Dunajec

+48 18 20 73 542
+48 601 501 420

 

biuro@uborowego.pl

www.uborowego.pl

Noclegi "U Krysi" - apartamenty i pokoje gościnneOśrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy PARZENICA