Pensjonat Borky

Pensjonat Borky

Start / Baza Noclegowa / Pensjonat Borky

Pensjonat Borky położony jest w przepięknej okolicy Orawy, w cichej okolicy na obrzeżach malowniczej miejscowości Vitanova. Oferujemy naszym gościom komfortowe zakwaterowanie w ładnie wyposażonych pokojach: dwa dwuosobowe i sześć trzyosbowych. Trzy pokoje trzyosobowe wyposażone są w jedno łóżko. Dla gości, którzy preferują zakwaterowanie w apartamentach mamy również komfortowy apartament o pojemności 4 osób, który posiada własną w pełni wyposażoną kuchnię. Oczywiście każdy pokój posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu, budzik oraz łazienkę z prysznicem i WC. W pensjonacie są dwie w pełni wyposażone kuchnie, znajdujące się na obu piętrach budynku. Na parterze, goście mają możliwość korzystania z sali fitness oraz salonu z barem samoobsługowym, telewizję satelitarną oraz możliwość gry w bilard. Mamy również pokój dzienny z telewizją satelitarną, który znajduje się na 1. piętrze budynku.

W dużym ogrodzie mają Państwo dostęp do altanki z dodatkowym tarasem i grillem, boiska do siatkówki oraz placu zabaw z piaskownicą i huśtawkami.

Jeśli jesteś zainteresowany chętnie wypożyczamy rowery górskie lub zorganizujemy pieczonego prosiaka, przejażdżekę bryczkami lub saniami. Goście mogą zamówić do zakwaterowania pyszne śniadanie.

Czekamy na Państwa wizytę.

Cena wynosi 8,5 euro dorosły / noc i dzieci 3-12 lat 5,5 euro.

Przy wynajmie całego budynku ogromne zniżki.

www.borky.szm.sk

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy LIMBAOśrodek wypoczynkowy Dafne