Pokoje Gościnne i Apartamenty Teklarz

Pokoje Gościnne i Apartamenty Teklarz

Start / Baza Noclegowa / Pokoje Gościnne i Apartamenty Teklarz

Jeśli ktoś zatęskni za górskimi wędrówkami, świeżym powietrzem, szumem potoku czy zapachem żywicy w świerkowym lesie, to serdecznie zapraszamy do nas do MURZASICHLA!

MURZASICHLE: jedna z najpiękniejszych i malowniczych miejscowości na Podhalu , oferujemy cisze, spokój i 100 procentowy wypoczynek. Rozciągająca się wspaniała panorama Tatr Polskich i Słowackich jest świetną atrakcją dla turystów, którzy uwielbiają wędrówki po górach.

MURZASICHLE oferuje również mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, zimą zachęcamy także do wypoczynku i zabawy na stokach narciarskich. Letnią porą oferujemy spacery i park linowy. Nasza miejscowość to także świetny teren dla turystów lubiących jazdę na rowerze. Tutaj w ciszy i spokoju znajdziesz odpoczynek, radość wakacji, ciepło Świąt.

Nasz dom położony jest w odległości 500 metrów od granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, stwarza to dogodne warunki do wypoczynku, komunikacji oraz spacerów w kierunku Wiktorówek, Doliny Gąsienicowej, Łysej Polany, Morskiego Oka. Dla turystów spragnionych pieszych wędrówek i obcowania z przyrodą – Murzasichle stanowi doskonały punkt wypadowy do wycieczek na Halę Gąsienicową, do Małego Cichego, na Cyrhlę i do Doliny Olczyskiej. Murzasichle posiada ponad to wygodne połączenia mikrobusowe z Zakopanem, a do granicy ze Słowacją jest zaledwie 7 km.

Serdecznie Zapraszamy !!

Szczegółowa oferta, galeria oraz cennik dostępne na stronie:

www.teklarz.pl

Zakres cenowy od 30 zł od osoby za dobę.

Pokoje Gościnne i Apartamenty Teklarz

Ul. Sądelska 103A

34-531 Murzasichle

Tel: 880 958 482

Pokoje gościnne "Na Równi u Granatów"Pokoje nad Termami "u Gabi"