Willa & Karczma Cztery Pory Roku

Willa & Karczma Cztery Pory Roku

Start / Baza Noclegowa / Willa & Karczma Cztery Pory Roku

Pobyty Grupowe: Firmowe, Szkoły, Seniorzy, Goście indywidualni, Wesela.

Cisza spokój a zarazem wszędzie blisko. Tu Nuda się Nie Uda !

ul. Królewska 41

34-511 Kościelisko

tel.: 18 20 70 207

kom:  608 40 17 04

e-mail: willa@czteryporyroku.pl

adres strony www: www.czteryporyroku.pl

Willa „CZTERY PORY ROKU” położona jest na południowym stoku zbocza Gubałowskiego w zacisznym miejscu z widokiem na Tatry Zachodnie z masywem Giewontu i Czerwonych Wierchów na czele. Zaledwie 5 kilometrów dzieli nasz obiekt od centrum Zakopanego – Krupówki. Cały obiekt znajduje się na działce o powierzchni 3500m2, z dużym ogrodem pełnym kwiatów, oraz dwoma regionalnymi grillami (jeden do 150 osób, drugi do 30 osób).
Nasz obiekt to idealne miejsce wypadowe w Tatry, cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko. Znajdujemy się na zielonym szlaku turystycznym z Doliny Kościeliskiej na Gubałówkę.
Eleganckie wnętrza budynku, cisza, spokój i rodzinna atmosfera oraz wspaniała domowa kuchnia, na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń każdemu z gości.

W obiekcie do dyspozycji gości mamy:

  • Salę jadalnianą z barem
  • Dużą salę wielofunkcyjną – Karczmę Regionalną
  • Duży regionalny grill do 150 osób i mały do 30 osób
  • Dwa stanowiska komputerowe
  • Saunę suchą, parową
  • Salę kominkową
  • Bilard
  • Snooker
  • Ping-pong

Obiekt posiada 33 pokoje – 112 miejsc noclegowych!
Każdy z pokoi posiada indywidualną łazienkę (suszarki do włosów), pojedyncze łóżka wyposażone w zdrowe, komfortowe materace dodatkowo wyposażone w czajnik i szklanki.

Willa „Cztery Pory Roku” jest atrakcyjna pod każdym względem, dla każdego – dla osób szukającej zacisza tatrzańskiej przyrody, lubią spędzać aktywnie czas w termach, na wycieczkach pieszych, rowerowych, spacerach delektując się tatrzańskimi widokami. Zimą dostępność tras biegowych, wyciągów narciarskich. W ciągu kilku minut można dojść do Drogi pod Reglami, która doprowadza do większości tatrzańskich dolin między innymi „Małej Łąki, Kościeliskiej, Chochołowskiej” wrażenia z wycieczki szlakiem Gubałowskim, na zawsze pozostaną w pamięci.

W obiekcie posiadamy monitorowany parking na samochody i autokary.

 

Realizujemy każde zapytanie klienta. – rezerwacja@czteryporyroku.pl

U StasiVilla Wierchy