Willa Kmicic

Willa Kmicic

Start / Baza Noclegowa / Willa Kmicic

„Willa Kmicic” oferuje swoim gościom eleganckie i obszerne pokoje 2-,3- i 4-osobowe. Pokoje są urządzone w stylu eklektycznym, łączące w sobie nowoczesność z elementami typowymi dla stylu zakopiańskiego. Dzięki temu nasi goście mogą spodziewać się pełnego komfortu przyprawionego podhalańskim charakterem. Pokoje posiadają własne balkony z widokiem na piękny ogród lub Tatry.

W skład wyposażenia każdego pokoju wchodzi: telewizor LCD, radio, lodówka, czajnik, suszarka do włosów, komplet ręczników i zestaw powitalnych kosmetyków.

W cenę noclegu w „Willi Kmicic” wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

„Willa Kmicic” jest położona zaledwie 100 metrów od głównej ulicy miasta – Krupówek. Przylega do terenu parku miejskiego i znajdujących się tam kortów tenisowych. Pomimo lokalizacji w ścisłym centrum Zakopanego, gwarantuje swoim klientom ciszę i spokój. Dzieje się tak dlatego, że obiekt ulokowany jest w drugim rzędzie zabudowy. „Kmicica” otacza duży ogród, wymarzony do zabaw z dziećmi. Drzewa rosnące wokół obiektu przyjemnie odgradzają go od zgiełku miasta. Na parterze „Willi Kmicic” znajduje się kawiarnia z tarasu której rozpościera się panorama Tatr. Klienci zmotoryzowani mogą skorzystać z wygodnego parkingu. Cały budynek objęty jest zasięgiem Wi-Fi.

Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą i już dziś zarezerwuj tu nocleg!

www.willakmicic.pl

„Willa Kmicic” – tradycja szlachetnego wypoczynku

Zapraszamy!

WILLA KMICIC

ul. Staszica 11a

34-500 Zakopane

(+48) 505 824 556

(+48) 18 20 00 382

willakmicic@gmail.com

Willa na BorkuWilla Mountain