Witowski Gościniec

Witowski Gościniec

Start / Baza Noclegowa / Witowski Gościniec

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Witowa. Wsi położonej w górnym biegu Dunajca, u podnóża Tatr Zachodnich.Spokojna okolica zapewnia idealny wypoczynek w gronie rodziny czy przyjaciół.

Do dyspozycji naszych gości mamy 3 pokoje 3 osobowe oraz studio z 2 sypialniami 3 i 4 osobowymi.Na dole znajduje się duży salon oraz kuchnia, gdzie można przygotować posiłek. Możliwość wynajęcia jednego pokoju, albo całego domu jeśli grupa liczy minimum 10 osób.

Latem stanowimy doskonałą bazę wypadową na szlaki górskie, oraz do Doliny Chochołowskiej 7 km.i Kościeliskiej 10 km. Dla aktywnych w pobliżu  ścieżki rowerowe z atrakcyjnym Szlakiem Rowerowym wokół Tatr. Po męczących wyprawach można odpocząć grillując u nas na tarasie lub zrelaksować się  w Chochołowskich Termach, które znajdują się 600 m od domu. Naszym gościom oferujemy rabaty na wejścia do Term. A dla dzieci próba sił w nowym parku linowym tuż przy Termach. Zimą  zapraszamy na narty i również naszym gościom oferujemy  rabaty na wyciągi narciarskie znajdujące się w odległości 2.5 km Witow-ski oraz 1.3 km  Uboc od naszego obiektu. Odległość do Zakopanego wynosi 15 km.W pobliżu kilka restauracji, sklepy oraz kościół.

Ceny od 40 zł za osobę.

Adres strony internetowej http://pokojewitow.pl/

Willa ZąbWitowianka