Z myślą o klientach biznesowych w Chochołowskich Termach powstała w pełni wyposażona sala konferencyjna. Sala w układzie kinowym pomieści 240 osób. Ustawienia można dowolnie zmieniać zależnie od potrzeb i dostosowywać do rodzaju spotkania. W celu zapewnienia komfortowych warunków sala została wyposażona w klimatyzację.

W cenie wynajmu sali zapewniamy nielimitowany dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi, projektor multimedialny z ekranem, tablicę z materiałami piśmienniczymi oraz bezprzewodowy system nagłośnienia.

Przerwy kawowe

W trakcie przerw nasi bariści zadbają o odpowiednią regenerację sił podając kawę, herbatę i ciasta zależnie od preferencji organizatora. Czas trwania oraz dostępny asortyment każdorazowo jest uzgadniany i dostosowywany do potrzeb organizatora.

Przykładowa przerwa kawowa (czas trwania – do ½ godziny):
Kawa, herbata, woda mineralna 12,00 PLN/os
Kawa, herbata, woda mineralna, krojone domowe ciasta 14,00 PLN/os
Kawa, herbata, woda mineralna, krojone domowe ciasta, krojone owoce 18,00 PLN/os
Kawa, herbata, woda mineralna, krojone domowe ciasta, krojone owoce, soki owocowe 22,00 PLN/os
Kawa, herbata, woda mineralna, krojone domowe ciasta, krojone owoce, tartinki (3 szt./os.) 26,00 PLN/os

Imprezy integracyjne

Po intensywnym szkoleniu warto wypocząć i nabrać sił. Firmowe imprezy to jeden z najpopularniejszych sposobów motywowania pracowników i budowania pozytywnych relacji. Bliskość Strefy Basenowej i Leczniczej oraz największego na Podhalu Saunarium dają doskonałą możliwość odprężenia się i zintegrowania osób przybyłych na konferencję.

W celu szczegółowej wyceny lub rezerwacji prosimy o kontakt: tel. 572 708 080 lub e-mail:grupy@chocholowskietermy.pl