Siłownia

Siłownia w Chochołowskich Termach to przestrzeń, w której zrealizujesz każdy, nawet najbardziej ambitny cel treningowy. Została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt firmy SportsArt. Znajdziesz tu zarówno urządzenia do treningu cardio (bieżnie, rowerki poziome i spinningowe, steppery, orbitreki i wioślarza), sprzęt do treningu funkcjonalnego, maszyny siłowe bezpiecznie izolujące mięśnie oraz wolne ciężary.

Nasza kadra instruktorska jest do Twojej dyspozycji codziennie,więc jeśli potrzebujesz konsultacji lub rady – chętnie jej udzielimy. Ponadto możesz umówić się na indywidualny trening z jednym z naszych wykwalifikowanych trenerów personalnych.

 Cennik

wejście jednorazowe
15
karnet 1 miesiąc99
karnet 3 miesiące267
karnet 6 miesięcy474
karnet poranny 1 miesiąc
(wejścia przed 15:00)
79
trening personalny80

 

Zapisy

Na miejscu, telefonicznie (+48 572 70 80 81) lub mailowo (spa@chocholowskietermy.pl).

Fitness

Nasza przestronna sala fitness zlokalizowana jest na drugim poziomie budynku Chochołowskich Term. Dzięki wysokim oknom, skierowanym na Magurę Witowską oraz fragment Tatr Zachodnich możemy trenować z widokiem na piękny krajobraz.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia z elastic body, zumba, magic bar, pilates, power step, trening obwodowy, aqua aerobic oraz spinning. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku, według harmonogramu dostępnego na naszej stronie internetowej oraz w Chochołowskim Centrum Sportu.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację. Ilość miejsc ograniczona

Harmonogram

poniedziałek 17.00 zumba dla dzieci | 18.00 zumba | 19.00 trening obwodowy | 20.00 elastic body

wtorek 19.00 step | 20.00 aqua aerobik

środa 18.00 indor cycling |  19.00 sztanga | 20.00 pilates

czwartek 19.00 zdrowy kręgosłup | 20.00 mobility

Cennik

wejście jednorazowe
15
wejście jednorazowe aqua aerobic20
karnet 8 wejść
(ważny 2 msc)
99
karnet 1 miesiąc
(bez limitu wejść)
149

 

Zapisy

Na miejscu, telefonicznie (+48 572 70 80 81) lub mailowo (spa@chocholowskietermy.pl).

Narciarstwo Biegowe

Narciarstwo Biegowe

Zimą tuż obok Chochołowskich Term można skorzystać z trasy narciarstwa biegowego, która jest codziennie ratrakowana, w razie potrzeby naśnieżana. Trasa ma długość 1600 m. Nie trzeba mieć własnego sprzętu narciarskiego, gdyż przy trasie funkcjonuje wypożyczalnia.

Okoliczne tereny znakomicie nadają się do treningów biegowych i rowerowych – zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które swoją aktywność traktują rekreacyjnie.

Fizjoterapia w Chochołowskim SPA

Zarówno profesjonalistów jak i amatorów zachęcamy do korzystania z pomocy fizjoterapeutów w Chochołowskim SPA. W ofercie mamy zarówno masaże sportowe, jak i szereg zabiegów fizjoterapeutycznych, które ułatwiają dojście do pożądanej formy lub powrót do pełnej sprawności po kontuzjach. Wykwalifikowani fizjoterapeuci przeprowadzają takie zabiegi, jak: laseroterapia, elektroterapia, ultradźwięki, fonoforeza, krioterapia, kinezyterapia, kinezotaping.