Z myślą o wspaniałych mężczyznach, którzy swojej wyjątkowej kobiecie chcą podarować chwilę błogiego relaksu i odprężenia, Chochołowskie SPA przygotowało niezwykłe pakiety z okazji Dnia Kobiet.

  • Wiosenny Rytuał z komórkami macierzystymi jabłoni oraz masaż twarzy z peelingiem to kompleksowy zabieg, który nawilży ciało, pozostawiając skórę miękką  i rozświetloną, jednocześnie stymulując ją do odnowy. Dodatkowo profesjonalny masaż twarzy z peelingiem, poprawi kondycję skóry.
  • Personalizowany rytuał na twarz z pielęgnacją dłoni to zabieg, w którym zostaną wykorzystane naturalne składniki aktywne indywidualnie dobrane do jej potrzeb. Maska w postaci rękawic wspomoże odbudowę płaszcza hydro-lipidowego i pozostawi skórę aksamitnie gładką i odżywioną.
  • Mleczno-ziołowa kąpiel z kwiatowym peelingiem oprócz błogiego relaksu zapewni także odpowiedni poziom nawilżenia i wygładzenia.
  • Odświeżający masaż twarzy z peelingiem, regulacją i henną brwi to kompleksowy zabieg,  w którym połączenie profesjonalnego masażu z peelingiem wprawi w dobry nastrój oraz odżywi skórę twarzy i szyi.

 

Każdy zabieg wymaga wcześniejszej rezerwacji w recepcji SPA:

tel. 572 70 80 81

mail: spa@chocholowskietermy.pl

Powrót do listy aktualności
scroll-top

Buy ticket

Contact

SPA