DISCO

Disco Sylwester w Chochołowskich Termach !

Już niebawem największa impreza w tym roku ! Tym razem Chochołowskie Termy mają dla Ciebie aż dwie wyjątkowe disco imprezy !
Sukienka? Garnitur ? Fryzura ? Makijaż ? Nie tym razem ! W termalnych bąbelkach i w rozgrzanym Saunarium będziesz czuć się wyjątkowo bez specjalnej oprawy ! Przywitaj Nowy Rok w strefie basenowej lub Saunarium. W obu strefach zagrzeje Cię do szalonego tańca Vivoomusic, a w jej rytm zatańczy Grupa Rox Dance ! O północy niebo rozbłyśnie pokazem LaserShow a szampańskie bąbelki rozpieszczą Twoje podniebienie ! Brzmi jak przepis na idealnego Sylwestra, prawda ?

Sylwester w strefie basenowej:


Przywitaj Nowy Rok w Chochołowskich Termach w rytmach disco ! Do szalonego tańca zagrzeje Cię Vivoomusic, a w szalone rytmy disco zatańczy Grupa RoX Dance ! O północy niebo rozbłyśnie pokazem LaserShow a szampańskie bąbelki rozpieszczą Twoje podniebienie ! Oferta Gastronomiczna w strefie basenowej dodatkowo płatna. Zabawa sylwestrowa w strefie basenowej startuje o godzinie 20:00 i potrwa do 02:00.

Bilet dla osoby dorosłej – 299 zł, Bilet dla dziecka do 16 r.ż. – 179 zł,
Liczba miejsc ograniczona.
Podczas wydarzenia wybrane punkty gastronomiczne w strefie basenowej będą czynne. W cenie lampka szampana o północy.

Sylwester w Saunarium:


Sylwester w stylu disco w Chochołowskim Saunarium startuje o 21:00 i  bawić będziemy się aż do 03:00! W programie widowiskowe ceremonie naparzania, prowadzone przez naszych Saunamistrzów, sceniczne pokazy grupy tanecznej RoxDance, Open bar no limit z dedykowanymi napojami alkoholowymi, a także  wyśmienite menu przygotowane przez Szefa Kuchni także w wersji wegetariańskiej.

Wydarzenie dostępne tylko dla osób pełnoletnich.

Bilet dla osoby dorosłej cena regularna 599 zł,
Liczba miejsc ograniczona.

Regulamin Wydarzenia Sylwester w rytmie disco w Chochołowskich Termach

Powrót do listy aktualności
scroll-top

Kúp si vstupenku

Kontakt

SPA