Witamy
w Chochołowskich Termach

NAJWIĘKSZE TERMY W POLSCE

Witamy
w Chochołowskich Termach

NAJWIĘKSZE TERMY W POLSCE

Witamy
w Chochołowskich Termach

NAJWIĘKSZE TERMY W POLSCE

Witamy
w Chochołowskich Termach

NAJWIĘKSZE TERMY W POLSCE

Poznaj nasze Termy

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

Chochołowskie Termy to nie tylko baseny! W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry. Pełnię relaksu zapewnia strefa SPA z bogatą ofertą specjalistycznych kąpieli, masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Zapraszamy także do naszego Centrum Sportu z zajęciami fitness oraz świetnie wyposażoną siłownią, w której można ćwiczyć pod czujnym okiem trenera personalnego.

Baseny
Poznaj Naturalna moc wód termalnych i pozwól sobie na regeneracje!
Saunarium
Zanurz się w gorącym odprężeniu w największym saunarium na Podhalu
SPA
Skorzystaj z dobrodziejstw Podhala i odpręż się w Chochołowskim Spa
Centrum Sportu
Zadbaj o formę w Chochołowskim Centrum Sportu
Gastronomia
Zasmakuj w daniach regionalnych i kuchni całego świata w Restauracjach Chochołowskich
Kup bilety już teraz!

Godziny Otwarcia

Baseny9:00-22:00
Saunarium10:00-22:00
Spa9:00-21:00
Centrum Sportu8:00-22:00
Restauracja12:00-21:00

Sobota 12:00-22:00

Chochołowskie Różności9:00-20:00
Sklep sportowy9:00-20:30
Cennik - Kliknij Tutaj

Cennik Dostępny na stronie

logo Restauracja Chochłowska

Lokalizacja

Restauracja Chochołowska to nasza kulinarna duma! Znajduje się w budynku Chochołowskich Term, w strefie suchej, zatem naszych popisowych dań mogą skorzystać także goście, którzy nie korzystają z oferty basenów, czy saun.

Organizujemy

Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, stypy, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne… W zależności od potrzeb, możemy zorganizować event nawet dla 1000 osób w 2 sąsiadujących salach bankietowych na dwóch poziomach.

Chochołowskie

Różności

Tuż przy wejściu głównym do Term znajduje się sklepik „Chochołowskie Różności”. Znajdziecie tutaj termalne pamiątki, podhalańskie gadżety, regionalne przetwory i alkohole, miody, a nawet wyborne wina. Tutaj możesz także kupić wyroby z naszej cukierni – desery, ciasta i lody, a nawet zamówić na wynos tort, czy inną słodkość.
sklep z produkatami regionalnymi
sklep z sprzętem sportowym

Sklep

Sportowy

Nie masz ze sobą kąpielówek, a chciałbyś przyjechać do Term? Nie ma problemu! We wszystkie akcesoria niezbędne do relaksu w basenach zaopatrzysz się w naszym sklepie sportowym. Sklep jest zlokalizowany w pobliżu kas, na poziomie -1. W jego ofercie są zarówno stroje kąpielowe, jak i kółka i motylki dla dzieci, wodoodporne pampersy dla najmłodszych, a także miniżele pod prysznic.

Chochołów

Wieś z Tradycją

Co roku na wiosnę gaździny z Chochołowa dokładnie szorują zewnętrzne ściany swoich domów. Tak pielęgnowane drewno zachowuje jasny kolor, ale chaty przyciągają wzrok nie tylko piękną barwą. Większość z nich zbudowano w starym podhalańskim stylu na przełomie XVIII i XIXw. Mimo wielu współczesnych przybudówek, wieś zachowała dawny urok i jest uznawana za żywy skansen podhalańskiego budownictwa.
regionaln wieś Chochołów

Pełna lista obiektów partnerskich